Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

DOMŮ SLUŽBY REFERENCE KONTAKT
ZAVOLEJTE NÁM
+420 604 871 215

Servis a čištění

V rámci servisních prací nabízím opravy bytových vodovodních rozvodů, opravy a rekonstrukce vodovodních potrubí, stoupaček, ležatých rozvodů a splachovačů. Dále pak opravy kanalizací a odpadů a opravy topných systémů.

 

 

Zmrazování potrubí

Aby nemuselo dojít k vypouštění celého vodovodního, nebo topného systému, provádím zmrazování potrubí. Díky této technologii jsem schopen mnohem jednodušeji vyměnit topné těleso, zaslepit potrubí, nebo vyměnit uzavírací a regulační ventily.

 

Strojní čištění odpadů

V rámci strojního čištění odpadů jsem schopen znovu zprůchodnit Vaši kanalizaci pomocí motorové pružiny a tlakového čištění. Nečistoty se působením tlaku a mechanického pera buď rozmělní, nebo posunou do větších průměrů, odkud již bez problémů odtečou.

 

Revize kanalizace pomocí kamery

Díky speciální kameře mohu zrevidovat stav zacpaných či poškozených kanalizací všech druhů profilů. Kamera je schopna zjistit trasu kanalizace a rozsah eventuálního poškození, velikost spádu potrubí a podobně.

 

Čištění rozvodů a topných systémů

Pro vyčištění rozvodů vody a topení využívám přístroj REMS Multi-Push, který dokáže efektivně odstranit nečistoty v rozvodech pitné vody a topných systémech. Tato technologie umožní jednoduché vyčištění trubek i podlahového topení během krátké chvíle.

Instalatérské práce Jaroslav Pechač
+420 604 871 215 JaroslavPechac@seznam.cz
Solopysky 7, 264 01 Sedlčany (mapa)
IČ: 67740031, DIČ: CZ7708211148
Všechna práva vyhrazena ©2024 Jaroslav Pechač, realizace: InGenius